Що відомо про депутата, яка боїться, що прості люди об’їдять її в депутатській їдальні

Верховна Рада має намір зменшити кількість журналістів в парламенті, ввести для них дрес-код і обмежити їх перебування в їдальні.

Саме депутат Ірина Єфремова з “Народного фронту” закликала обмежити час перебування журналістів в їдальні українського парламенту, оскільки вони нібито проводять там більшу частину часу і не дають нормально поїсти і поспілкуватися з колегами.

А поки вирішується чи залишаться журналісти без їжі в парламенті, “Страна” зібрала все, що відомо про Ірину  Єфремову, яка ініціює такі зміни.

Найвпливовіша жінка Харківської області

Ірина Єфремова родом з Харкова. У Верховній Раді вона тільки перше скликання. Пройшла за списками “Народного фронту”.
У неї три вищі освіти. Закінчила Харківський національний університет ім. Г.С. Сковороди (вчитель російської мови та літератури), потім Харківський національний університет ім. Ярослава Мудрого (правознавство) та Харківську філію Академії держуправління при президенті України.

До початку політичної кар’єри, Ірина Олексіївна навіть встигла попрацювати в школі-інтернаті та середній школі Харківської області. Також до переїзду в столицю вона працювала в Зміївському районному виконкомі, Зміївській районній державній адміністрації, де була начальником відділу з питань сім’ї та молоді.

Єфремова – давня соратниця і довірена особа міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Вона була першим заступником голови харківської “Батьківщини”.

А в 2014 році вона керувала виборчим штабом “Народного фронту” в Харківській області. У списках політичної сили вона виявилася на 63-му місці (прохідне).

Ірина Єфремова добра подруга народного депутата Антона Геращенка, який також близький до Авакова.

Нерухомість, коштовності і доходи

В електронній декларації за 2016 рік, Єфремова вказала, що володіє квартирою (140 кв.м) і паркувальним місцем в Харкові. У столиці вона, згідно з документом, живе в готелі “Київ”.

За минулий рік її депутатська зарплата склала 157 тис. 335 грн або 13 111 / місяць. У банках грошей не зберігає, а готівкою задекларувала $ 30 000 і 10 000 грн.

Також Єфремова вказала, що у неї є у ​​власності кільце з дорогоцінного металу з камінням і комплект: кольє і сережки німецького ювелірного бренду Hellmuth. Відзначимо, ці прикраси дуже люблять голлівудські зірки.

автопарк

У фінансовій звітності за минулий рік, Єфремова вказала, що в жовтні купила автомобіль Volkswagen СС (2014 року випуску) за 120 000 грн.

Виявилося, що Ірина Єфремова любить брендові речі і аксесуари. Так, ми бачили у неї окуляри з капсульної колекції Miu Miu (лінія одягу і аксесуарів італійського будинку моди Pradа). Модель “котяче око”, як у нардепа коштує € 230 (7130 грн за курсом НБУ на 21.09.2017). Такі окуляри дуже популярні серед знаменитостей.

Такі є у телеведучої Евеліни Хромченко, російської актриси Равшани Круковой, а в білому кольорі – у американської співачки Бейонсе і барбадоської королеви R & B Ріанни.

Також  у Єфремової є модний палантин від французького будинку мод Louis Vuitton. Символом бренду є монограмна тканина. Такий шарф складається з 60% шовку і 40% вовни і коштує зараз в інтернет-магазині $ 525 або 13 тис 700 грн за курсом НБУ на 21.09.2017.

А ще любить солодке і кнопкодавить

За  спостереженнями журналістів Ірина Олексіївна любить солодке і часто пригощає шоколадними цукерками своїх колег по фракції – Людмилу Денисову і Антона Геращенка.

А ще Єфремова була  помічена в момент голосування в дві руки. Прийшовши на роботу вона вставила чужу картку в сусіднє робоче місце і акуратно голосувала за себе і “за того хлопця”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *