Дерюгіна: участь українських спортсменок у Гран Прі в Москві підвищує рейтинг України

Дві українські гімнастки – Христина Погранична та Єва Мелещук – відправилися до Росії на Гран-прі Москви, яке триватиме з 7-го по 9-те лютого. Таке рішення викликало чимале обурення в Україні. Адже, попри відсутність офіційної заборони, українські спортсмени не їздять на змагання до Росії після анексії Криму та початку війни на Донбасі.

Дерюгіна: участь українських спортсменок у Гран Прі в Москві підвищує рейтинг України
Повідомлення Федерація гімнастики України

Перша віцепрезидентка Федерації гімнастики й головна тренерка збірної Ірина Дерюгіна розповіла, що участь українських спортсменок у Гран Прі в Москві підвищує рейтинг України та впливає на підготовку до Олімпійських ігор. Ірина Дерюгіна: “Ми зважували всі за та проти і прийняли рішення таки їхати на цей старт.

По-перше, це впливає на наш рейтинг. А по-друге, від результату московського Гран Прі далі буде залежати, хто братиме участь у Гран Прі під час “Кубку Дерюгіної”, який традиційно відбудеться у Києві у березні.

 Таким чином участь наших спортсменок у кожному Гран Прі збільшує наші шанси у рейтингу і зменшує шанси конкурентів”.

За словами Дерюгіної, українська команда планує участь у кожному з п’яти Гран Прі цього року (перше – у Москві), щоб “використати кожну можливість для підготовки спортсменок”.

Тренерка також відзначила, що “на Олімпійські ігри в Токіо повинні їхати найкращі, а їх видно саме за результатами участі у змаганнях”.

Нагадаємо, 5 лютого тренерський штаб збірної України вирішив відправити Єву Мелещук і Христину Пограничну на змагання з художньої гімнастики в Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *