Сергій Губанов Герой України посмертно

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України з врученням ордена “Золота Зірка” полковнику поліції Сергію Губанову, який загинув, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України. Зеленського цитує пресслужба президента

Володимир Зеленський: “Ми втратили легендарного командира батальйону “Луганськ-1″. Сергій Губанов був одним з тих луганських міліціонерів, які весною 2014-го не зрадили присязі на вірність Україні. Він мріяв, щоб над Луганськом знову замайорів синьо-жовтий прапор. Настане день, і ця мрія обов’язково здійсниться. Вічна пам’ять нашому герою!”.

 Відповідний указ він підписав вчора, 21 травня.

Сергій Губанов Герой України посмертно

Нагадаємо: В ніч на 21 травня стало відомо, що під час виконання завдання штабу Операції об’єднаних сил загинув командир батальйону “Луганськ-1” Сергій Губанов. Ще троє бійців отримали осколкові поранення.

Під час їхнього патрулювання території вздовж річки здетонувала ворожа міна.

Смерть 44-річного комбата для багатьох стала шоком – про його безстрашність і справжній патріотизм ходили легенди. Губанов мріяв повернутися у звільнений рідний Луганськ, а коли його запитали, чому він 2014 року не залишився на “тому боці”, Сергій жорстко відповів: “Я не бачу себе серед убл*дків”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *