Польща надає пільги українським заробітчанам: в чому суть

Міністр сільського господарства Польщі Ян Кшиштоф Ардановський заявив, що українські сезонні працівники зможуть почати працювати без 14-денного карантину.

“Ми до кінця не знаємо, якими будуть масштаби явища і скільки цих робітників з-за східного кордону приїде в Польщу”, – зазначив він, передає “Європейська правда” з посиланням на RMF24.

Нестача сезонних працівників у зв’язку з карантином також вражає країни на заході Європи. Уряд Польщі  намагається допомогти своїм фермам у вирішенні цієї проблеми.

Ардановський розповів про послаблення для працівників зі східного кордону. Іноземці на сільськогосподарських підприємствах можуть під час карантину виконувати роботу з першого дня перебування. Інші галузі не мають цього права.

Міністр закликав поляків, які лишились без роботи, розглянути можливість роботи зі збору врожаю. “Це елемент солідарності з фермерами, це також елемент збору тих врожаїв, які Провидіння нам дало, а також запобігання дефіциту продовольства, особливо найціннішого, і підвищення цін в магазинах, – зазначив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *