Серед українських олігархів з`явилася жінка

В Україні з’явилася жінка-олігарх. Про це секретар Ради національної безпеки України Олексій Данілов сказав під час форуму YES.

«Щодо олігархів – це така чоловіча (справа), але є вже одна жіночка», – сказав він.

Хто це – Данілов не уточнив. «Ви відразу – хто. Вона не одна», – зазначив секретар РНБО.

Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт №5599 «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)» на позачерговому засіданні 1 липня 275 голосами.

Журналісти прийшли до висновку, що Данілов говорив про Оксану Марченко, проте секретар РНБО відмовився називати особу найбагатшої жінки.

Нагадаємо, Оксана Марченко – перша жінка-мільярдер в Україні. «Главком» дослідив історію збагачення української куми Путіна та її чоловіка – скандального олігарха Віктора Медведчука.

Оксана Марченко стала найбагатшою телезіркою України не лише завдяки телевізійній кар’єрі. На неї записані ключові активи, які завжди пов`язували з її чоловіком Віктором Медведчуком, головним посередником на переговорах між Кремлем, «ЛДНР» та Києвом. Вочевидь, на такий крок одіозного політика підштовхнуло не так кохання, як американські санкції. Медведчука покарали за гру на стороні Кремля, коли Москва кидала всі сили проти Асоціації України і ЄС.

Санкції США заважають кредитуванню потужного бізнесу в Україні та багатомільйонним схемам із нерезидентами. Поява імені Оксани Марченко в реєстрах юридичних осіб рятує від можливих неприємностей, але водночас і проливає більше світла на імперію головного друга російського президента в Україні.

Натомість Сергій Лещенко, член наглядової ради Укрзалізниці, прокоментував заяву секретаря Ради нацбезпеки й оборони Олексія Данілова про першу жінку-олігарха в Україні.

З високою часткою ймовірності можу стверджувати, що першою жінкою-олігархом може стати Галина Герега, – заявив Лещенко.

Галина Герега та її чоловік Олександр Герега – власники мережі торгівельних центрів “Епіцентр”.

  • У списку Forbes 2021 року вони посідають 6 місце серед найбагатших українців зі статками в 1,7 мільярда доларів.
  • Приблизно туди ж, на 8 позицію, подружжя поставив і журнал “Фокус”, але статки оцінив у 1,2 мільярда.

https://youtu.be/NxsOd0el0JM

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram