СБУ відповіла на заяву “1+1”

Повідомлення СБУ: Служба безпеки України закликала журналістів та громадськість не робити поспішних висновків, а дочекатися офіційних результатів розслідування справи про прослуховування наради прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

 Працівники спецслужби проаналізували заяви телеканалу “1+1” і вирішили уточнити свою позицію тож наводять свої контраргументи.

СБУ відповіла на заяву "1+1"

Зокрема представники каналу називають обшуки глобальними. СБУ уточнює, що слідчі дії пройшли лише на робочих місцях окремих журналістів.

 Спецслужба стверджує, що отримати докази через проведення інших слідчих дій в цій ситуації було неможливо.

Телеканал називає дії СБУ незаконними, в СБУ наголошують, що діяли законно на підставі ухвали судді.

Журналісти називають обшуки тиском на свободу слова. В СБУ запевняють, що слідчі дії ніяк не вплинули на телеефір, а журналісти продовжують професійну діяльність.

СБУ відповіла на заяву "1+1"

Обшуки вдома у журналістів теж були законними – суд визнав, що для цього є  підстави і дав дозвіл, наголошують в СБУ.

Комп’ютери вилучалися для ретельнішого вивчення та проведення необхідних експертиз, зокрема і для виявлення ймовірно знищеної інформації.

Слідчі дії проводились не лише з журналістами, а й стосовно окремих міністрів, представників Нацбанку, правоохоронних органів та інших осіб.

СБУ відповіла на заяву "1+1"

 СБУ: “Встановлюється причетність різних осіб та їх роль у вчиненні цього злочину. Це не означає, що журналісти особисто робили записи. Однак вони могли бути долучені до цієї справи. Досудове розслідування триває”.

Нагадаємо: 5 лютого стало відомо про обшуки у приміщенні студії Олександра Дубінського на телеканалі “1+1” за адресою Куренівська,18 в Києві.

Голова Служби безпеки Іван Баканов заявив, що обшуки на телеканалі “1+1” проходили у межах розслідування кримінальної справи щодо незаконного прослуховування прем‘єр-міністра Олексія Гончарука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *