САП: Глава Чернівецької облради хотів хабар, а має підозру

Як повідомили пресслужба САП, джерела УП у правоохоронних органах, голові Чернівецької обласної ради Івану Мунтяну повідомили про підозру в отриманні неправомірної вигоди в особливому великому розмірі.  “Слідством встановлено, що у липні минулого року очільник Чернівецької облради висловив прохання одному із підприємців Чернівецької області надати йому неправомірну вигоду у сумі 400 тис. доларів США за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу.

У подальшому, з серпня по жовтень 2019 року, правоохоронцями задокументовано факт отримання посадовцем частини обумовлених коштів, а саме 180 тис. доларів США”.

 У відомстві прізвища підозрюваного не називають, проте джерела УП підтвердили, що йдеться про Мунтяна.

4 лютого прокурор повідомив йому про підозру за ч. 4 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Також детективи НАБУ повідомили про підозру приватному підприємцю за ч. 4 ст. 369 КК України, а саме в наданні неправомірної вигоди службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище.

“Я відповідально перед вами, перед людьми і перед богом кажу”, – так голова Чернівецької облради переконував депутатів передати в довгострокову оренду оздоровчий комплекс. Робив це не за “дякую”. Як виявили детективи НАБУ, за цю послугу голова облради просив $400 тисяч.

https://www.facebook.com/antac.ua/videos/213962546305733/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *