Розвідка підтвердила, що Росія спробує використати “хресну ходу” для дестабілізації України

Головною метою провокацій є загострення міжконфесійної ворожнечі.

Спецслужби РФ мають намір використати так звану “хресну ходу”, організовану Українською православною церквою Московського патріархату, для дестабілізації ситуації в Україні. Про це під час брифінгу у п’ятницю, 22 липня, розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький.

“ГУР МО підтверджує інформацію СБУ про спробу російських спецслужб використати хресну ходу для дестабілізації ситуації в Україні. За нашими даними, мета таких дій – радикалізація міжконфесійної ворожнечі та поглиблення розколу суспільства на релігійному підґрунті”, – сказав він.

За словами речника ГУР МО, для організації провокацій можуть залучити представників криміналу.

“За їхньою допомогою планують організувати сутички поблизу культових споруд, а також місць масового скупчення віруючих. Особлива увага приділятиметься інформаційно-психологічному впливу на українське населення за рахунок негативного висвітлення подій у проросійських ЗМІ”, – наголосив він.

Окрім того, за інформацією ГУР МО, екс-глава МВС часів Віктора Януковича Віталій Захарченко та його довірена особа Віктор Зубрицький також залучені до організації провокацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *