Онищенко, Іванющенко, Злочевський та за кордоном продовжують «доїти» Україну, – Саакашвілі

Глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі заявив про те, що колишні депутати Олександр Онищенко та Юрій Іванющенко, а також екс-міністр екології Микола Злочевський знаходяться за кордоном і продовжують отримувати доходи від своєї власності в Україні. Про це він сказав в інтерв’ю виданню Новий час.

«Тут є Микола Злочевський, колишній міністр екології. У нього – вілла [оформлена] у вигляді санітарно-очисного приміщення водоканалу. Він відсиджується в Ізраїлі. Але кожен день від одеситів отримує дохід за цю воду не дуже хорошої якості. Юрій Іванющенко, якого шукають українські правоохоронні органи, контролює ринок 7-й кілометр і щотижня отримує як мінімум кілька мільйонів доларів доходу в свій особистий кишеню », – зазначив голова Одеської ОДА.

Саакашвілі припустив, що обвинувачений в корупції Онищенко зміг покинути Україну, оскільки був заздалегідь попереджений.

«Я думаю, Олександра Онищенка попередили, щоб він завчасно покинув Україну. Йому сказали відсидітися », – заявив одеський губернатор.

«Поки Онищенко буде сидіти в якомусь Монако або Москві, він все одно буде отримувати дохід зі свого газу або з інших речей. Його випустили. Треба було переробити ринок, він засвітився. Але поки що система працює на їх захист, а не проти них », – резюмував Саакашвілі.

На його думку, щоб перешкодити подальшому збагаченню втікачів екс-чиновників, генпрокурор Юрій Луценко «повинен посадити трьох друзів».

«Таких друзів, яких можна посадити, знайдуть. І коли ці друзі будуть посаджені, а не відправлені в почесне заслання в Монако або Ізраїль, я думаю, що щось зміниться. Генпрокурор Луценко над цим працює », – уклав Саакашвілі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *