Рожева крихітка: смарт-годинники бувають гламурними

<H1>Рожева крихітка: смарт-годинники бувають гламурними</H1>

Розумні електронні гаджети чомусь асоціюються із холодними сталевими відтінками, чорним склом та неприкритою брутальністю. Але великі важки годинники витонченим дівчатам та елегантним бізнес-леді не личать. Перевіримо – які рожеві смарт-годинникі пропонує інтернет-мазазин «Секунда» https://secunda.com.ua/shop/umnye-chasy. Невже рожевий колір свідчить лише про легковажність?

<H2>ERGO GPS TRACKER COLOR C010</H2>

Рожева крихітка: смарт-годинники бувають гламурними

https://media.secunda.com.ua/product/bigimages/6376428-0.jpg 

Дитячий смарт-годинник із GPS-трекером допоможе батькам легко встановити місцезнаходження дитини за допомогою спеціального мобільного додатку. Функція прослуховування та веб-камера із дистанційним керуванням перетворює звичайнісінький рожевий браслетик у майже шпигунський девайс. Встановлені у гаджети додатки навчать маленьку власницю першим навичкам лічби та планування власного часу.

Гаджет має високий рівень захисту від пилу, бруду та води, потужний акумулятор та встановлену кнопку тривоги.

<H2>POLAR A370 FOR ANDROID/IOS</H2>

Рожева крихітка: смарт-годинники бувають гламурними

https://media.secunda.com.ua/product/bigimages/387938-1.jpg 

Витончений старт-годинник кольору темної фуксії підкреслює спортивний стиль своєї власниці та демонструє оточенню про активний засіб життя та почуття гумору. Легенький полімерний годинник дуже потужний: розрахований на занурення до 30 метрів, має встановлений GPS та барометр. 

Фітнес-годинник – надійний помічник, що має багато корисних функцій:

  • лічильник витрачених калорій;
  • контроль рівня активності протягом доби;
  • лічильник темпу бігу;
  • інтервальні таймери для тренувань та снорклингу;
  • датчик серцевого ритму та контролер якості сну.

<H1>GARMIN VIVOMOVE HR, WW, PREMIUM</H2>

Рожева крихітка: смарт-годинники бувають гламурними

https://media.secunda.com.ua/product/bigimages/391149-2.jpg 

Колекційна модель. Розкішне поєднання кольорів рожевих та сірих перлин, елегантний циферблат, стильний дизайн. Це годинник для артистичних та романтичних натур, які мають невидимий сталевий стрижень цілеспрямованої людини. Циферблат із вмістом золота надійно захищений надміцним мінеральним склом.

Зовнішньо ніжно-гламурна річ розрахована на занурення до 50 м., має вбудовані вимірювачі температури, рівня світла, атмосферного тиску та висоти над рівнем моря. Власниця хронометру має із собою повний набір корисних програм задля підтримки красивої фігури: датчик серцевого ритму, контроль якості сну та забезпечення пробудження у фазі повільного сну, оцінка рівня активності протягом доби, моніторинг витрачених калорій, вимірювач пульсу та кількості кроків.

Рожевий – улюбленець дівчат зі всього світу. Веселий, ніжний, дещо нахабний колір підвищує настрій та личить будь-якої жінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *