Loading...

РОЗЕНКО ЗАЯВИВ ПРО СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ ГРУП ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ З “помилковими” платіжками

Віце-прем’єр міністр Павло Розенко заявив, що обурений ситуацією, яка склалася навколо платіжок за опалення із завищеними тарифами. Про це він сказав в “Вечірньому праймі” на “112 Україна”.

“Насправді, мене, абсолютно, як киянина, обурила реакція” Київенерго “на справедливе зауваження уряду. Йшлося не про те, що неправильно було застосовано постанову. Йшлося про те, що понад 700 будинків, які обладнані лічильниками тепла, замість того, щоб їх було нараховано платіжки за фактом споживання послуг і застосували технологію, як у них лічильників немає. і в результаті більше 700 будинків отримали завищені в 2 – 2,5 рази платіжки на ЖКГ. Тому коли “Київенерго” почало розповідати про те, що вони не бачать підстав для перерахунку платіжок, а потім вибачте ми для 700 будинків неправильно перерахували, перше, що вони повинні були сказати, це вийти на прес-конференцію разом з заступником КМДА, стати перед людьми на коліна і сказати: “Вибачте, ми зробили величезну помилку при розрахунках платіжок “, – заявив віце-прем’єр.

За його словами, Кабмін вживає відповідних заходів реагування. “Уряд не буде просто так спостерігати за такими маніпуляціями. Сьогодні була велика нарада за участю прем’єр-міністра, всі питання, пов’язані з цими платіжками в тому числі розглядалися і були присутні представники” Київенерго “, я думаю, вони сьогодні почули прем’єра”, – повідомив він.

“Сьогодні прийняли рішення, що на наступному тижні буде сформовано 5 робочих груп, які поїдуть в конфліктні точки, де є підстави говорити про несправедливі платіжки. Будуть представники Мінрегіонбуду, Нацкомісії регулювання енергетики, Мінсоцполітики. Такі робочі групи будуть розбиратися з ситуаціями на місці”, – підкреслив Розенко.

В Україні фактично провалена програма установки загальнобудинкових лічильників теплової енергії. Міністр соціальної політики Павло Розенко звинуватив в цьому місцеву владу і підприємства теплоенергетики.

“Я можу сказати, що плани, які були надані місцевим органам влади та підприємствам теплокомуненерго по установці лічильників в кожному будинку, провалені. Місцеві органи влади і теплокомуненерго провалили програму установки лічильників в кожному будинку. На сьогодні близько 60% будинків в Україні обладнані тепловими лічильниками . якщо ви думаєте, що уряд буде спокійно за цим спостерігати, як це підприємствами теплокомуненерго саботується, у нас всі ці цифри є. є ще час, півтора місяці, якщо за півтора місяці радикально ситуація не зміниться, я обіцяю, що уряд з НКРЕКУ належним чином відреагує на цю ситуацію “, – зазначив Розенко в ефірі каналу” 112.Украіна “.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *