Розенко обіцяє створити групи контролю виплат “мінімалки” в регіонах

У кожній з українських областей має працювати міжвідомча робоча група з моніторингу виконання рішення уряду про підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 грн та реагування на скарги громадян щодо порушення керівниками підприємств їхніх трудових прав

Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає Урядовий портал.

“Перед нами стоїть абсолютно чітке завдання – щоб рішення Уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн було виконане в повному обсязі. При цьому не можна допустити жодних маніпуляцій, насамперед керівників бюджетних установ, щодо переведення людей на неповний робочий день чи, не дай Боже, скорочення. Адже кошти, необхідні на фінансування бюджетної сфери, в повному обсязі закладені в Державному бюджеті на 2017 рік”, – підкреслив віце-прем’єр.

Розенко також розповів про склад робочих груп.

“Робочу групу має очолити людина за посадою не нижче рівня заступника глави ОДА. Представники освіти, охорони здоров’я, культури, соціальної сфери, територіальних підрозділів Пенсійного фонду, податкової, Державної служби праці мають бути туди обов’язково включені”, – додав урядовець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *