Loading...

Рішення суду про заочний арешт Курченко забезпечить його міжнародний розшук, – ГПУ

За даними Генпрокуратури, Курченко знаходиться на території РФ

Рішення суду про заочний арешт бізнесмена Сергія Курченко дає можливість виконувати завдання кримінального провадження у вигляді забезпечення міжнародного розшуку. Про це повідомив прокурор Генеральної прокуратури Адріан Лупу. Його слова передає канал “112 Україна”.

Прокурор прокоментував рішення про заочний арешт Курченко: “Це рішення дає нам можливість виконувати завдання кримінального провадження у вигляді забезпечення міжнародного розшуку, і в разі затримання Сергія Курченко за кордоном, здійснити процесуальні заходи щодо його арешту і доставки для виконання процесуальних дій на території України. Сподіваємося на позитивні результати в його міжнародному розшуку з метою забезпечення його доставки в правоохоронні органи України “.

Також Адріан Лупу висловив думку про місцезнаходження бізнесмена: “За попередніми даними, Сергій Віталійович знаходиться на території РФ, однак де саме і за якою адресою, в даний час не встановлено”.

Нагадаємо, Печерський районний суд заочно заарештував Курченко. Заходи щодо здійснення його міжнародного розшуку продовжуються.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *