Росія розмістила ядерні об’єкти під носом у НАТО — CNN

Нові супутникові знімки свідчать про те, що Росія модернізує 4 військові бункери для зберігання ядерної зброї у Калінінградській області.

Як пише CNN, раніше у цьому році з’явилися аерофотознімки, на яких було видно, що РФ значно модернізувала подібний об’єкт у Калінінграді. Тепер супутникові знімки, зроблені між 19 липня і 1 жовтня, а також аналіз від компанії ImageSat International, комерційної супутникової фірми, підтверджують, що роботи ведуться одразу на чотирьох базах у регіоні.

Зокрема, експерти розглянули 40 нових бункерів на стадії будівництва, поблизу Приморська, другого за величиною російського порту на Балтійському морі.

Нові бункери зводяться поряд зі старими, меншими будівлями. Знімки від 18 липня показують, що бункери будуються; через 10 тижнів бункери виглядають готовими.

Також мова йде про Чкаловську авіабазу, на північ від Калінінграда. На фото можна побачити нову залізницю й установку, яка дозволить літакам приземлятися у погану погоду.

Останній набір фото свідчить про оновлення бази 152-ї ракетної бригади ЗС РФ у Черняховську.

У лютому база отримала оперативно-тактичні ракетні комплекси (ОТРК) “Іскандер”, здатні нести ядерний заряд. Пентагон назвав це “найсерйознішим кроком, який ми бачили” з точки зору російської мілітаризації Балтії.

Як повідомлялося, раніше з’явилися докази того, що Росія відновила ядерну базу в Криму.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *