Roshen судитиметься з Мінекономіки і Бориспільською міськрадою

Господарський суд Києва 3 червня розгляне позов компанії “Рошен” до Міністерства економічного розвитку і торгівлі, а також державному підприємству “Український інститут інтелектуальної власності (Укрпатент)” за право реєстрації червоної стрічки на упаковці торта, пише УНІАН.

Про це йдеться в повідомленні суду від 20 травня, опублікованому в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У повідомленні сказано, що дочірнє підприємство “Кондитерської корпорації “Рошен” звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Мінекономрозвитку та державного підприємства “Український суд інтелектуальної власності” за право патентування червоної стрічки та інших елементів для оформлення упаковки тортів, які виробляє підприємство.

КГосподарський Суд Київської Області повідомив про те, що кондитерська корпорація Roshen подала зустрічний позов до виконавчого комітету Бориспільської міської ради. Позов подано від бісквітного комплексу корпорації, який будується на території Бориспільського району.

Roshen судитиметься з Мінекономіки і Бориспільською міськрадою

У зустрічному позові Roshen просить визнати суму пайового внеску згідно з Договором про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Борисполя від 10 березня 2016 року, який укладено виконкомом Бориспільської міськради і ТОВ “Бісквітний комплекс” Рошен “. Ця сума, згідно з внесеними змінами додаткову угоду в листопаді 2018 року зменшена на 44 400 589 грн. Суд прийняв зустрічний позов Roshen до Бориспільської міськради і залучив, як третю сторону у справі комунальне підприємство “Виробниче управління комунального господарства”.

Нагадаємо, що Виконком Бориспільської міської ради судиться з кондитерської корпорацією Roshen. Згідно з рішенням Господарського суду Київської області від 10 квітня, виконком просить суд визнати укладену додаткову угоду до договору про пайову участь при будівництві “Бісквітний комплексу” Рошен “в Бориспільському районі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *