Рахункова палата оголосила про масштабний аудит держустанов і держпідприємств

Як повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан у Facebook, Рахункова палата планує провести аудити у Верховній Раді, Центрвиборчкомі, Кабміні, Раді нацбезпеки та оборони, Конституційному суді, Укрзалізниці та інших держструктурах у 2020 році. “Рахункова палата цьогоріч проведе понад 80 аудитів. Перевірки чекають на Верховну Раду України, Центральну виборчу комісію, Кабінет Міністрів, Раду нацбезпеки та оборони України, Конституційний Суд, Укрзалізницю, Укрпошту, Службу зовнішньої розвідки. І це далеко не повний перелік.

У 2020 році ми візьмемося за важковаговиків”.

Голова Рахункової палати відзначив, що громадян зокрема цікавить, наскільки ефективно органи влади використовують бюджетні кошти як на свої потреби, так і на реалізацію реформ.

Тому, за його словами, проаналізують також ситуацію в освіті, охороні здоров’я, соціальній та інших сферах, оскільки на їхні реформи “йдуть колосальні кошти”, а суспільство має бути впевнене, що “результат буде належним”.

Крім того, перевірять ефективність використання бюджетних коштів, виділених на підтримку у безпечному стані енергоблоків та об’єкта “Укриття” та заходи щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС; ефективність управління державною власністю у нафтогазовому комплексі; використання коштів на розбудову прикордонної дорожньої інфраструктури на українсько-польському та українсько-угорському кордонах.

Проведуть аудит в Антимонопольному комітеті, Нацполіції, Пенсійному фонді та Фонді держмайна.

Також планують провести низку міжнародних перевірок.

Передісторія:

  • У листопаді 2019 року Пацкан заявив, що Рахункова палата проведе аудит Верховної Ради VII і VIII скликань. Заслухати звіт планують наприкінці березня 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *