Радник Єрмака подав у відставку, але глава Офісу заяву не підписав

Радник глави Офісу президента України Андрія Єрмака Ігор Уманський подав у відставку. На своїй сторінці у Facebook він повідомив, що вже написав відповідну заяву.

Таке рішення він ухвалив після введення в Україні карантину вихідного дня, однак детально про причини пообіцяв розповісти після того, як його відставку приймуть.

“Карантин вихідного дня? Ок! Тоді – усі на вихід! І я почну першим. Відповідну заяву подав на Банкову. Щодо причини відставки – усе після ухвалення рішення за моєю заявою. Обов’язково запрошу всіх, кому не байдуже. ВідпочивайТЕ!” – написав Уманський.

Facebook Ігоря Уманського.

Варто зазначити, що саму заяву датовано 12 жовтня. Спочатку в пості Уманського були дві фотографії (одна з них – заява), але пізніше він відредагував публікацію.

Заява Уманського про відставку.

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак не підписав заяву про відставку свого радника Ігоря Уманського. Рішення про звільнення Єрмак прийме після особистої зустрічі з Уманським, так як зараз перебуває на лікуванні в лікарні. Про це для “Нового времени“розповів радник голови ОП Михайло Подоляк.

“Глава Офісу зараз, з відомих причин, знаходиться на ізоляції. З Ігорем Уманським у них відбулася попередня телефонна розмова. Домовилися про те, що заява поки буде на столі у глави, але остаточне рішення по ньому буде прийнято тільки після особистої зустрічі. Тоді ж глава дасть оцінку мотивації Ігоря Івановича і прийме остаточне рішення”, – пояснив радник Єрмака.

Нагадаємо:

Уманський став радником Єрмака в квітні після того, як його звільнили з посади міністра фінансів. Урядовця призначили главою Мінфіну 4 березня, а 30 березня звільнили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *