Радецький: НАЗК має питання до е-декларацій майже всіх міністрів

Національне агентство України із питань запобігання корупції під час перевірки електронних декларацій членів Кабінету міністрів за 2015 рік не отримало пояснень від самих міністрів, повідомив заступник голови НАЗК Руслан Радецький.

“НАЗК не отримало повний пакет інформації по даних суб’єктах перевірки і НАЗК не отримало пояснення від суб’єктів декларування по низці рухомого і нерухомого майна”, – зазначив він в ефірі Радіо Свобода.

За словами Радецького, НАЗК має питання до декларацій всіх 23 суб’єктів перевірки е-декларацій, у тому числі міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та міністра аграрної політики Тараса Кутового. Щодо останніх, зазначив представник НАЗК, від компетентних органів державної влади досі не надійшли відповіді на запити агентства.

“Ми робимо запит до компетентних органів державної влади, просимо надати ту чи іншу інформацію, яка б підтвердила інформацію, яку вніс суб’єкт в е-декларацію. Такі запити ми зробили. Наприклад, по одному міністру не надійшло біля п’яти відповідей від компетентних органів”, – пояснив Радецький.

Нагадаємо, що заступник голови НАЗК Руслан Радецький раніше повідомив, що агентство в “ручному режимі” проводить повну перевірку 83 електронних декларацій , у тому числі й топ-посадовців.