Рада змінила правила призначення інвалідності

Парламент змінив правила призначення інвалідності. Відтепер якщо людина звертається для встановлення інвалідності, але не може прибути на огляд за станом здоров’я, то лікарі приїдуть до неї додому.

Верховна Рада 12 березня прийняла в цілому закон про встановлення групи інвалідності. За нього проголосував 281 народний депутат, повідомляє телеканал 112 Україна.

Відповідно до закону, якщо людина звертається для встановлення інвалідності, але не може прибути на огляд або переогляд за станом здоров’я згідно з висновком лікарсько-консультативної комісії, огляд або переогляд проводиться у неї вдома.

Якщо мова йде про інвалідність, встановлену в результаті незворотних порушень (зокрема, ампутації кінцівок або їх частин), група інвалідності встановлюється без зазначення строку повторного огляду.

Людина з інвалідністю після виходу на пенсію також не повинна буде приходити на огляд. Група інвалідності на ступінь вищу або I групи встановлюється учасникам АТО або людям, які забезпечували антитерористичну операцію, в результаті чого отримали поранення, контузію, каліцтво або захворювання, внаслідок чого отримали інвалідність.

Закон вступить в силу на наступний день після офіційної публікації.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *