Путін відмовився вітати Зеленського

Прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що поки передчасно говорити про привітання лідера Кремля Володимиру Зеленському.

“Судити можна буде тільки за конкретними справами. У Москві з повагою ставляться до вибору українського народу, до того ж цей вибір дуже очевидний”, — сказав він, передає ТАСС.

Водночас за словами Пєскова, легітимність виборів загалом була поставлена під сумнів, коли не було надано можливості голосувати 3 млн громадян України, які проживають в Росії.

Прес-секретар російського лідера додав, що в Москві судитимуть про нового президента України за його справами.

 Крім того, спікер Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко зазначила, що Росія готова вести діалог з новим президентом України.

“Ми зацікавлені в нормалізації відносин і в тому, щоб якомога швидше внутрішньоукраїнський конфлікт був врегульований”, — сказала вона.

Як повідомлялося:

  • Петро Порошенко визнав поразку на президентських виборах, зазначивши, що готовий зателефонувати й привітати свого опонента Володимира Зеленського.
  • Володимир Зеленський заявив, що не підведе Україну. Він має намір почати сильну інформаційну війну, щоб покласти край конфлікту на Донбасі. Це висловлювання прозвучало під час брифінгу у його штабі. “Ми будемо створювати дуже сильну інформаційну війну, щоб закінчити війну нв Донбасі. Почнемо ми вже найближчим часом”, – сказав Зеленський.

    У цьому контексті також новоспечений політик запевнив, що має намір продовжувати Мінський процес.

  • Також Зеленський планує захищати українську мову. “Ми за закон про українську мову, але зараз цей закон знаходиться у Верховній Раді. Я думаю, там є якісь питання. Я повинен захищати українську мову і буду це робити”, — зазначив Зеленський під час підходу до преси у своєму передвиборчому штабі.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *