На адмінкордоні з анексованим Кримом існує велика діра. Морпіхи заявили про небезпеку

У місті Скадовськ Херсонської області на адмінкордоні з анексованим Росією Кримом існує велика діра, через яку можуть здійснити прорив російські військові.

Про це повідомили морські піхотинці, які базуються в Херсонській області поруч із Кримом, виданню “Крим.Реаліі”. За їхніми словами, курортний Скадовськ тепер – стратегічне місце, звідки “можна вдало контролювати агресора”.

Водночас, з іншого боку Чорного моря в кримському селі Стерегуще країна-агресорка розмістила свою ударно-штурмову бригаду.

“У місті Скадовськ – велика діра в кордоні, є відкрите море, куди можуть підійти легкі десантні катери, де можуть висадити піхоту і надалі десантувати техніку, якщо буде потрібно”, – розповів морпіх із позивним “Скіф”.

Військовий експерт Михайло Самусь додав, що у РФ у Криму вистачає сил, щоб заблокувати будь-які акваторії.

“Якщо буде широкомасштабний наступ Росії на Україну, якщо Росія надумає пробити собі сухопутний коридор до Криму з Донбасу, то, звісно, вони будуть проводити морські десантні операції, в тому числі і в Скадовську. У Криму досить сил, щоб завдати нам і ракетні удари, і авіаційні, і провести морську десантну операцію, і заблокувати будь-які акваторії”, – зазначив Самусь.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *