Путін розповів, чого чекає від Зеленського, щоб почати діалог

Президент Росії Володимир Путін висунув жорсткий ультиматум главі української держави Володимиру Зеленському, озвучивши умову для початку діалогу між Москвою і Києвом.

Так, в інтерв’ю газеті Corriere della Sera російський лідер сказав, що переговори, як і поліпшення відносин Росії і України, можливі лише в тому випадку, якщо Зеленський виконає свої передвиборчі обіцянки, передає ТАСС.

“[Конструктивний діалог із Києвом] можливий, якщо Зеленський почне виконувати свої передвиборні обіцянки, включаючи встановлення прямих контактів із власними співвітчизниками на Донбасі, переставши називати їх сепаратистами. І українська влада повинна поважати мінські угоди, а не ігнорувати їх”, – прозвучала вимога.

Путін також стверджує, що “громадяни України чекають від Зеленського і його команди не заяв, а конкретних дій і змін на краще”.

 Нагадаємо:
  • Україна офіційно відмовляється вести прямі переговори з лідерами і представниками бойовиків окупованих територій Донецької й Луганської областей.
  • В інтерв’ю газеті Bild президент України Володимир Зеленський розповів, що під час першої зустрічі з президентом РФ Путіним скаже йому, що Донбас і Крим – це Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *