Вчитель, якого звинуватили у педофілії, наклав на себе руки, залишивши передсмертну записку

На Київщині, у селі Малі Єрківці Бориспільського району, наклав на себе руки вчитель географії Юрій Забродін, якого підозрюють у педофілії.

Багато його знайомих і близьких не вірять у те, що чоловік міг так вчиняти зі своїми учнями. Проте, як сказали у поліції OBOZREVATEL, на загиблого написали заяви батьки п’ятьох дітей. У Бориспільському суді школярі підтвердили свої свідчення. І вчителю загрожувало до восьми років позбавлення волі.

Рідні та колеги вважають, що чоловіка обмовили

Село Малі Єрківці настільки маленьке, що тут навіть немає своєї сільради. Саме тут і жив учитель географії Юрій Забродін. У невеличкій кімнатці в гуртожитку останні роки він жив зі своїм сином. Дружина від Юрія пішла кілька років тому до іншого чоловіка і забрала із собою дочку. У неї вже нова сім’я і навіть народилася дитина.

Викладав чоловік у сусідньому селі Мирне, у місцевій школі. А тут, у Малих Єрківцях, вів гурток художньої самодіяльності у клубі, що розташований у двох кроках від його гуртожитку. На сторінці у Юрія безліч фото з дітьми, де вони виступають у національних костюмах, читають вірші, співають пісні, грають вистави.

Село Малі Єрківці і Мирне були шоковані, коли поліція прийшла до вчителя. Ніхто не міг подумати, що цей, на перший погляд, тихий, добродушний, веселий чоловік міг здійснювати розпусні дії з вихованцями свого гуртка.

Не вірили в це і вчителі школи. Слідство тривало кілька місяців до того, як Юрій наклав на себе руки. Передсмертну записку чоловіка опублікувала його племінниця Яна Литвинчук. У ній він запевняє, що ні в чому не винен, що його обмовили. І після такого скандалу він вже не зможе відбілити своє чесне ім’я. Просить вибачення у тих, хто в нього вірив, і просить подбати про його сина. Вчителя поховали 1 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *