ПРОЄКТ НА СОЛОНЦІ ЗІЙШОВ НА МАНІВЦІ

У сьогоднішньому випуску газети “Діловий Переяслав” наші читачі зможуть прочитати  закінчення майже детективної історії про те, чому так і не відбувся ремонт вулиці Солонці. Про це журналістам видання розповіла депутат міської ради Жанна ФЕДОРУК.

“Нагадаю, що на бюджетній комісії восени 2018 року було вирішено, що вже пізно проводити тендер по всіх капітальних ремонтах вулиць міста, бо роботи затягнуться в зиму, тому їх перенесли на 2019 рік, на весну. В листопаді 2018 року дізнаюся, що вул. Солонці виконавчий комітет подав у переліку 4-х об’єктів, які 2019 р. фінансуються за рахунок обласного бюджету. Починаю просити постійну депутатську комісію соціально-економічного розвитку рекомендувати все ж таки на сесію винести рішення про проведення ремонту вул. Солонці за кошти міського бюджету, як і було раніше, адже від області можна фінансування й не дочекатися. Але Тарас Костін пише комісії відповідь, що не вбачає за доцільне виключення капітального ремонту вул. Солонці зі співфінансування з обласним бюджетом. Тоді я їду до Києва, щоб перевірити, чи буде це фінансування, і дізнаюся, що документи на вул. Солонці подані не в повному комплекті, лише один том із двох, та й підтвердження нашого подання з мокрою печаткою від Переяслав-Хм. міської ради не надходило, а це означає , що всі подані чотири об’єкти не підтверджені. І знову запитання: ХТО В ЦЬОМУ ВИННИЙ? ХТО ВІДВОЗИВ ПОДАННЯ І ДОКУМЕНТИ, ХТО НЕ ДОВІЗ ЇХ? А ще мені сказали, що міська рада в пріоритеті першими подала дах 4 школи та вул. Проми­сло­ву, а більше двох об’єктів реально область і не профінансує. Тим паче, що не закінчене попереднє фінансування вул. Борисівське поле. Отже, Солонці не попадуть на фінансування області! Іду на ВУКГ і перевіряю, чи дійсно там залишили половину документів від Солонців, і мені підтверджують, що в них наявний розкомплектований проєкт, лише один том із двох. Знаючи все це, чекаю сесію і запрошую жителів вулиці, щоб вони попросили про виділення коштів з міського бюджету. 28 лютого 2019 року на сесії мер виступає проти фінансування ремонту вул. Солонці за міський кошт, радить спускати воду з дороги у двори й переконує, що все подано на область по співфінансуванню. І ось тут я розповідаю всім, як управління капітального будівництва Переяслав-Хм. міської ради опинилося разом з м. Кагарлик серед тих, хто не подав повний пакет документів і не підтвердив своє подання. Мер каже, що це не так, а я прошу прослухати звукозапис, де все це розказує працівниця департаменту регіонального розвитку КОДА. Тоді на сесійній перерві повний запис прослухала новопризначена начальник управління капітального будівництва Олена Шосталь, яка підтвердила меру, що я кажу правду. Вдалося переконати депутатський корпус, що вулиця вже чекає ремонту з 2008 року і вони проголосували позитивно.

Але вже на наступній сесії повертається до мене депутат Олександр Михняк і каже: «А мер сказав, що даремно ми проголосували Солонці, бо там лотків немає». Я відповіла: «А що, якщо є, бо я сама відвозила документи в Київ на експертизу і там ще закладені ризики та інфляція». Запам’ятайте цей момент, бо він відгукнеться у фіналі!”.

Отож читайте у газеті як можна ставити “на місце” депутатів, які не голосують за премію меру….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *