На українців чекає чергове підвищення тарифів

Державна служба статистики відзвітувала по платежах українців за послуги ЖКГ. Про це на своїй сторінці в Facebook пише громадський працівник Олександр Скубченко. Зокрема, глава Житлового союзу України зазначив, що за підсумками червня минулого року за послуги ЖКГ українським домогосподарствам було нараховано 4,4 мільярда гривень, а за підсумками червня цього року – майже 8 мільярдів.

Виходить, що всього за рік послуги ЖКГ подорожчали в 1,8 разів. «Спасибі, пане президенте. Спасибі величезне, що напівпровідники і легалізація марихуани для вас важливіші, ніж захист українців від тарифного грабежу », – пише громадський працівник.

За його словами, народ «грабували» при Порошенку, але при Зеленському темпи грабежу збільшилися рівно в 2 рази. З сьогоднішнього дня відкривається ринок газу і знову підвищаться тарифи на електроенергію.

Скубченко нагадує, що вже в жовтні будуть збільшені тарифи на поставку газу, також будуть переглянуті тарифи на опалення. З 1 січня наступного року нас чекають збільшені платіжки за воду. Громадський працівник вважає, що для Зеленського і його команди найбільш непосильним завданням є наведення порядку в ЖКГ і в тарифоутворенні.