Провокація ФСБ: 10 тисяч «Православних тітушок» йдуть на Київ

На відміну від стабільно кострубатої роботи ГПУ, МВС та СБУ, у цих хлопців все прекрасно організовано. Правда замість гранатометів і калашів в руках «істинно віруючих» поки тільки хрести, ікони та рюкзаки з карематами. Але навіть прекрасно поставлена інформаційна робота на тлі повної тиші про це практично у всіх центральних українських ЗМІ, м’яко кажучи, насторожує. Адже в  головні спікери хресного ходу «заради миру, любові і молитви за Україну» записався навіть особистий спікер Кучми – В’ячеслав Піховшек. А на відповідному «православному сайті» організована системна інформаційна підтримка явною провокації з боку московських попів і навіть йде онлайн-трансляція ходи, яку охороняє конвой з автомобілів і підозрілі бойовики в камуфляжі з раціями.

Нагадаємо,вчлоп, 9 липня, о 6 ранку з Свято-Успенської Почаївської Лаври вийшов Хресний хід заради миру, любові і молитви за Україну. Хід очолили митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій (Генсицкий), намісник Свято-Успенської Почаївської лаври, митрополит Володимир (Мороз) і вкрай Тернопільської єпархії, ректор Почаївської духовної семінарії архієпископ Серафим (Залізницький).

До Всеукраїнського хресного ходу за маршрутом Почаївська Лавра-Київ приєдналися вже 10 тисяч осіб – повідомляє протоієрей митрополит Володимир (Мороз) і вкрай Тернопільської єпархії, ректор Почаївської духовної семінарії архієпископ Серафим (Залізницький).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *