На голодування під Адміністрацію Президента зібрався мер Конотопу

Сесія Конотопської міської ради, що була запланована на 10:00 12.08.2017, не відбулася. Причиною стала відсутність кворуму. Із 36 депутатів у залі були присутні 17. Це і стало причиною такої заяви від очільника.

До слова, сесії у райцентрі не проводяться вже півроку. Міський голова називає це свавіллям представників однієї із політичних партій у місті. Вирішувати питання планує у Києві. Вже з наступного тижня він разом із АТОвцями, вчителями та людьми з обмеженими можливостями планує розпочати голодування під стінами Адміністрації Президента. Про це «СпецКору» повідомив сам міський голова Конотопу.

Голодування буде безстроковим. Ми залишатимемося там доки Президент не зверне на нас увагу та не розпустить Конотопську міську раду. Приєднатися до нас можуть усі жителі України, яким не байдужа доля нашого міста. Його терміново потрібно рятувати.

Артем Семеніхін, міський голова Конотопу

До слова, 10 серпня Артем Семеніхін завершив свою пішу мандрівку до столиці. Дистанцію Конотоп-Київ він подолав за 6 днів. Зробив це очільник для того, аби передати Президенту звернення про розпуск депутатського корпусу міської ради. До гаранта Артема Юрійовича не пустили.

Нагадаємо, вирушив до Києва Артем Семеніхін минулої суботи, після народного віче. Зібралися на нього більше двох сотень людей. У результаті, міський голова підписав розпорядження про проведення 5-го пленарного засідання міськради Конотопу о 10 годині 12-го серпня, та вирушив до столиці.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *