ПРОКУРОРОМ ДОБРЕ БУТИ НАВІТЬ, КОЛИ ВЖЕ ЕКС….

Колишній керівник головного управління представництва в суді Генеральної прокуратури України (ГПУ) Олег Кучер після звільнення купив 5 квартир в центрі Києва. Про це повідомляється в проекті “Декларації” на порталі Bihus.info.
Також за час перебування на посаді екс-прокурор приватизував дві службові квартири.
Одну з квартир площею 63 кв. м прокуратура надала Кучеру в 2003 році як службову, а в 2008-му її приватизувала дружина прокурора Інна. Повідомляється, що зараз в ній живе 28-річний син Олега Кучера Вадим. Він також працює в прокуратурі – на посаді першого заступника керівника Київської місцевої прокуратури №10.
У вересні 2014 року Олег Кучер приватизував ще одну державну квартиру площею 141 кв. м, яка знаходиться в будинку бізнес-класу на столичному бульварі Дружби народів.
У 2016 році Кучер купив 3 квартири загальною площею близько 110 кв. м в будинку по вулиці Гоголівській біля Центрального цирку. Його дружина теж володіє тут 30-метрової квартирою і нежитловими приміщеннями площею 260 кв.м.
“Ціни на житлову нерухомість в цьому будинку стартують від 1300 доларів за квадрат, тому одні квартири подружжя Кучеров повинні коштувати близько 180 тис. Доларів. А нежитлові приміщення, згідно з декларацією Вадима Кучера 2015 року, обійшлися його матері в 2011-му більш ніж 30 тис . доларів “, – повідомляє ЗМІ.
У 2015 році Кучер придбав квартиру площею 89 кв. м на Михайлівському провулку, що в 5 хвилинах ходьби від Майдану Незалежності. Квадратний метр житла в цьому будинку коштує 3,5 тис. Доларів. З огляду на це, вартість квартири повинна складати більше 310 тисяч доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *