Гонтарева надихає читачів Financial Times

Як пише  Financial Times, колишній керівник Нацбанку України Валерія Гонтарєва потрапила в топ-16 жінок, які надихають, за версією читачів Financial Times.

 “Кожного грудня Financial Times присвячує спеціальне видання журналу FT Weekend Magazine найбільш впливовим жінкам року з усього світу.

Ми просили вас розповісти нам про жінок, які надихнули вас, – ось список”.

 Видання зазначає, що оприлюднений перелік не є вичерпним, оскільки щороку деякі жінки, яких хотіли би показати, є недоступними для інтерв’ю або для написання колонки.

Видання отримало понад 100 номінацій жінок, які, на думку читачів, відкрили нові можливості в 2019 році або привернули увагу до деяких з найбільш важливих проблем нашого часу. З них відібрали 16 жінок, які виділялися.

Гонтареву номінував такий собі Джордж Хорсінгтон.

За його словами, “відмінним кандидатом була б Валерія Гонтарєва, колишній керівник Національного банку України, яка зіткнулася з усілякими атаками, фізичними, юридичними і репутаційними, через її боротьбу з корупцією в Україні”.

Серед надихаючих жінок назвали еко-активістку Грету Тунберг, борця за збереження Великобританії в Європейському союзі і противника Brexit Джин Міллер, прем’єр-міністра Нової Зеландії Ясінду Арден, філіппінського правозахисника Лейлу де Ліму, американського сенатора Елізабет Уоррен, данського політика, комісара Євросоюзу з питань конкуренції Маргрет Вестагер, капітана судна Каролу Ракеті, яка вела рятувальний корабель з біженцями і яку звинувачують у сприянні нелегальній міграції, та інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *