Прокуратура підозрює Святошинську РДА столиці у розкраданні 20 млн грн: проходять обшуки

Святошинську РДА в Києві підозрюють в розкраданні 20 млн грн на ремонті ліфтів. У відомстві проводять обшуки. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Прокуратура підозрює Святошинську РДА столиці у розкраданні 20 млн грн: проходять обшуки

Святошинська окружна прокуратура і слідчі Святошинського УП ГУНП проводять обшуки в приміщеннях Управління житлово-комунального господарства Святошинської РДА та підрядних організаціях. Відкрито кримінальне провадження за фактом заволодіння бюджетними коштами при здійсненні ремонту ліфтів в будинках.

“Згідно з матеріалами слідства, приватне товариство упродовж 2019 – 2020 років на замовлення управління житлово-комунального господарства Святошинської РДА здійснювало роботи з капітального ремонту та технічного переоснащення ліфтів у житлових будинках Святошинського району загальною вартістю понад 20 млн грн”, – йдеться в повідомленні.
При цьому, вказана підрядна організації виконала вказані роботи не в повному обсязі та із завищенням вартості робіт та матеріалів. Також встановлено, що виконання субпідрядних робіт оформлювалося на підприємства з ознаками фіктивності.

Як повідомлялося раніше, керівник столичного підприємства звинуватили в розкраданні 150 тисяч гривень.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 3 ст. 191 КК України.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram