Експерт: механізм виконання меморандуму про тарифи не опрацьований

Меморандум про ціноутворення на тепло і гарячу воду, підписаний 30 вересня Кабміном, «Нафтогазом» і місцевою владою, на даний момент є єдиним документом, де відображений план проходження опалювального сезону. Про це на прес-конференції в інформаційному агентстві ГолосUA розповів експерт з питань енергетики Валентин Землянський.

«Поки це єдиний документ, який можна ідентифікувати як план проходження опалювального сезону. Іншого просто немає. Ми бачимо повідомлення, що в регіонах не все йде гладко. Більш того, коли підписувався цей меморандум, сам Кабмін визнав, що є моменти, які необхідно буде вирішувати і він готовий вирішувати їх в робочому порядку щодо обсягів, ціноутворення та інших речей », – сказав Валентин Землянський.

На думку експерта, механізм виконання меморандуму про тарифи не опрацьований.

«Залишається питання, чому, з огляду на цінову ситуацію з газовому, ресурсну наповненість ПСГ і складів з вугіллям, до сих пір в Кабінеті міністрів не створена робоча міжвідомча група, в яку повинні були увійти НАК” Нафтогаз України”, Мінрегіон, Мінекономіки, Мінфін, Міністерство внутрішніх справ. Це всі міністерства і відомства, які відповідальні не просто за проходження опалювального сезону, а за реалізацію тих положень, які прописані в меморандумі. На жаль, управлінського механізму реалізації на сьогоднішній день, в Кабміні я не побачив », – зазначив Валентин Землянський.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram