ПРО ВБИВСТВО КИРИЛКА ТЛЯВОВА В ЕФІРІ ПРОГРАМИ “СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО”

В понеділок, 10 червня, в 18: 00 в новому випуску соціального ток-шоу “Стосується кожного” – “Поліцейські розваги” – обговорення трагедії, яка шокувала усю Україну і згуртувала людей в прагненні добитися справедливого розслідування і покарання винних.

3 червня стало відомо про смерть 5-річного Кирила Тлявова з Переяслава-Хмельницького. Трьома днями раніше дитини ранили в голову поліцейські, які в нетверезому стані “пристрілювали” рушницю у дворі будинку. За словами місцевих жителів, поліцейські влаштовували тут стрільбище і раніше. І на місці хлопчика могла опинитися будь-яка інша людина.

ПРО ВБИВСТВО КИРИЛКА ТЛЯВОВА В ЕФІРІ ПРОГРАМИ "СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО"

У студію програми зі своєю бідою і вимогою покарати винних по усій суворості  закону приїдуть тато  і бабуся Кирила. Що вони розповідатимуть про те страшне дно і про те, як надавалася  медична допомога пораненій дитині? За їх словами, дитячого нейрохірурга довелося чекати п’ять годин, і це – коли кожна хвилина могла стати вирішальною. Що відповість батькам головний лікар Київського міського центру дитячої нейрохірургії Олександр Гончарук?

Хто ті люди, яких сьогодні підозрюють у вбивстві Кирила? І чому один з них раніше був звільнений з поліції, а потім – знову повернувся в її ряди? Журналістам “Стосується кожного” вдалося поговорити з сестрою одного з підозрюваних. Також на цей ефір приїде адвокат підозрюваного – Андрій Козацкий. Що він скаже батькам загиблого хлопчика?

ПРО ВБИВСТВО КИРИЛКА ТЛЯВОВА В ЕФІРІ ПРОГРАМИ "СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО"

Свої висновки про те, що сталося в день трагедії, в студії програми оприлюднить адвокат Віктор Чевгуз, у минулому – слідчий з великим досвідом роботи. Він побував на місці події і поділиться несподіваними висновками. Він розповість подробиці, які ще ніде не озвучувалися. Що вдалося з’ясувати колишньому слідчому?

Щоб підтримати сім’ю Тлявових і допомогти розібратися в цій непростій історії, в студії “Стосується кожного” зберуться експерти програми: легенда вітчизняного кримінального розшуку, один із засновників Управління по боротьбі з організованою злочинністю Валерій Курей; полковник поліції у відставці Володимир Поліщук; кримінолог Ганна Маляр; психолог Наталія Шестак; адвокат Олександр Мозолевский; народна артистка України Ольга Сумська; заслужений артист України Дмитро Лаленков; олімпійська чемпіонка по спортивній гімнастиці Стела Захарова.

“Наші діти не повинні боятися виходити на вулицю або грати у дворі, – говорить ведучий “Торкається кожного” Андрій Данилевич. – В студії програми ми маємо намір детально розібратися в тому, що сталося. Дуже важливо, щоб цей випадок був ретельно розслідуваний, це важливо для нашої команди і для багатьох українців”.

Дивіться випуск соціального ток-шоу “Стосується кожного” – “Поліцейські розваги” – сьогодні о  18:00 на телеканалі “Інтер”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *