Посадовці привласнили кошти, виділені державою на ліквідацію наслідків повені

Трьох посадовців однієї із сільрад Надвірнянського району підозрюють у розкраданні державних грошей. Їх уряд спрямував на подолання наслідків повені 2020 року. Про це інформують у пресслужбі поліції Івано-Франківської області у Facebook.

Посадовці привласнили кошти, виділені державою на ліквідацію наслідків повені

 

Після повені в одному із сіл Надвірнянського району створили тимчасову комісію з питань надзвичайних ситуацій. Вона мала розподілити гроші, які Кабмін спрямував з резервного фонду держбюджету для подолання наслідків стихії та допомоги постраждалим жителям.

“Проте троє членів комісії, які є посадовцями сільради, неправильно встановили категорії руйнування житлових будинків. Відтак на один із будинків неправомірно скерували 300 тисяч гривень, бо члени комісії віднесли будівлю до першої категорії руйнування. На підставі рішення комісії власнику приміщення із бюджету виділено 300 тисяч гривень”, — йдеться у повдіомленні.

Експертиза встановила, що будівля взагалі непридатна для проживання через відсутність комунікацій та незавершені будівельні роботи ще до повені.

“Повінь частково пошкодила будинок, а тому власник мав право на одержання 20 тисяч гривень”, — повідомляють.

Як зазначають у Службі безпеки України в області, члени комісії протиправно використали майже 20 % грошей, призначених жителям, будинки яких пошкодила стихія.

Наразі правоохоронці перевіряють відповідність встановлення категорії руйнування й інших будинків.

Триває досудове розслідування. Правоохоронці встановлюють причетних до цього злочину.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram