Через сучасний стадіон місто виключили зі списку об’єктів всесвітньої спадщин

Місто Ліверпуль позбавили статусу об’єкта всесвітньої спадщини після того, як комітет ООН виявив на історичній набережній нові будівлі і футбольний стадіон клубу “Евертон”, пише BBC.

Комітет ЮНЕСКО ухвалив рішення після таємного голосування на зустрічі в Китаї. Ліверпуль знаходився у списку Всесвітньої спадщини з 2004 року разом із такими об’єктами, як Тадж-Махал, Єгипетські піраміди і Кентерберійський собор.

Через сучасний стадіон місто виключили зі списку об'єктів всесвітньої спадщин

Фото: Wikipedia

Крім Ліверпуля з моменту створення Списку ЮНЕСКО в 1978 році статус об’єкта всесвітньої спадщини втратили лише заповідник дикої природи в Омані (через браконьєрство) та Дрезденська долина річки Ельби в Німеччині (через будівництво чотирьохсмугового автомобільного моста).

Член Лейбористської партії з Ліверпуля Джоан Андерсон сказала, що буде працювати з урядом, щоб оскаржити рішення комітету ЮНЕСКО та повернути місту статус об’єкта всесвітньої спадщини.

Мер Ліверпуля Річард Кемп додав, що це “день ганьби” для міста, і рішення ЮНЕСКО “без сумніву вплине на туризм і внутрішні інвестиції”.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram