Посадовець у змові з підприємцем заволоділи 400 тисячами гривень бюджетних коштів

Зловмисники привласнили понад 400 000 гривень, які призначалися на ремонт школи у Дарницькому районі столиці. За це їм загрожує до восьми років тюремного ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Києва, у 2017 році начальник управління капітального будівництва Дарницької районної державної адміністрації та заступник директора приватного підприємства уклали договір на виконання будівельно-ремонтних робіт приміщень школи, що на проспекті Миколи Бажана. Загальна сума витрат складала майже 3 000 000 гривень, яку виділи із державного бюджету.

За процесуального керівництва прокуратури міста Києва та оперативного супроводження управління стратегічних розслідувань у місті Києві працівники слідчого управління столичної поліції встановили, що під час проведення ремонтних робіт посадовець у змові з представником приватного підприємства підписали кілька актів виконаних робіт із недостовірною інформацією.   У такий спосіб спільники привласнили понад 400 000 гривень бюджетних коштів.

Досудове розслідування тривало за ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (Декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України. Після збору доказової бази суд прийняв рішення щодо арешту грошових коштів представника приватного підприємства на суму 60 000 доларів США та 1 160 євро.

На даний час обвинувальний акт для розгляду направлено до Дарницького районного суду столиці. Підозрюваним загрожує до восьми років тюремного ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *