Переяславка Ася Хорошун на “Голосі країни”: у мене є мій голос і мрія пов’язати життя з музикою

Наша землячка Анастасія Хорошун бере участь у десятому сезоні шоу «Голос країни».
Вчора на «сліпих» прослуховуваннях дівчина виконала пісню «Нас не догонят» групи “t.A.T.u.”. Всі судді були у захваті і розвернулися до виконавиці.
Потап з Настею це зробили на перших нотах, майже відразу натиснув кнопку і Dan Balan. Тіна Кароль і MONATIK дочекалися закінчення пісні і також обернули свої крісла.
Але яким було здивування зіркових тренерів проекту – Тіни Кароль, Потапа, Насті Каменських, Dan Balana і MONATIK, коли вони дізналася про професію дівчини. Виявляється, Ася працює в київському цирку прибиральницею.
“Для того щоб займатися музикою, мені потрібні гроші, тому я працюю на багатьох роботах, і одна з них – прибиральниця в цирку. Я допомагаю дивитися за тваринами, годувати їх і прибирати їх клітки. Згодом я зрозуміла, що сучасний цирк – він може і повинен бути без тварин. Я пишу свої пісні. У мене є мій голос і моя маленька мрія, відчуваю, що на “Голосі країни” моя зірка може засяяти “, – поділилася Ася.
Почувши незвичайний тембр учасниці, Тіна Кароль відзначила: “Ти – нова зірка”. Але крім поп-діви українського шоу-бізнесу в боротьбу за учасницю вступили інші зіркові тренери. Ася Хорошун, довго не роздумуючи, вибрала в якості наставника MONATIK і стала частиною його команди.
Переяславка Ася Хорошун на "Голосі країни": у мене є мій голос і мрія пов'язати життя з музикою

Тепер нам з вами, переяславці,  є за кого вболівати на “Голосі країни”

Картинки по запросу "ася хорошун фото"

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *