ПОМИЛКА МЕРА ЧИ МЕР-ПОМИЛКА, АБО Ж СВИСТОПЛЯСКА У ВУКГ

Хочете вірте, хочете ні, але на другому пленарному засідання чергової 66-ї сесії міської ради було оголошено про зміну керівництва виробничого управління комунального господарства. Причому оголосив таку несподівану новину не міський голова Тарас Костін (якому б це годилося за статусом, адже саме мер укладає та розриває контракти з керівниками комунальних підприємств), а небайдужий депутат Юрій Шинкар. Городський голова підтвердив, що начальник ВУКГ Віктор Коркач написав заяву, але рішення щодо його наступника ще не прийняте (в кулуарах ходять чутки, що новим начальником стане один із молодих депутатів).

Тарас Вікторович заявив, що не бачить сенсу це обговорювати. Причини такого кроку, за словами очільниа, «ми всі знаємо», це, зокрема, недопрацювання по Борисоглібській площі (саме так мер і висловився, толерантно й розмито – «недопрацювання»), й ряд інших причин. Віктор Анатолійович отримав догану й вирішив написати заяву на звільнення.

Сам опальний керівник хотів відзвітуватися, проте стерновий спочатку йому не дозволив і запропонував перейти до «нагальних» питань (нібито чергова зміна начальника ВУКГ – це не важливе питання). За наполяганням Юрія Шинкаря та інших депутатів Тарас Костін був змушений поставити питання на голосування.

Отож читайте у свіжому випуску газети “Діловий Переяслав” про те, що ж саме стало причиною звільнення Віктора Анатолійовича, який, і це всі помітили, почав виводити підприємство з кризи, у яку завів ВУКГ його попередник Сергій Бут (до речі, теж призначений з ініціативи Тараса Костіна і чомусь звільнений “за згодою сторін” лише після того, як депутатська комісія виявила низку грубих порушень у комунальному підприємстві і меру просто не було куди подітися, бо, крім всього,  депутати  звернулися ще й із заявою до прокуратури)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *