Полковник ЗСУ Ноздрачов вибачився за свої заяви щодо ветеранів та військових

Командування вже спростувало твердження офіцера та призначило розслідування.

Українська армія готова до інтеграції і співробітництва з бойовиками на Донбасі та збройними силами Російської Федерації. Про це на круглому столі  “Національна стійкість: нові підходи у вирішенні старих проблем” заявив начальник управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ полковник Олексій Ноздрачов, чим спровокував скандал.

“Я вас хочу запевнити, що військові і військові росіяни, які проти нас воювали та продовжують воювати, і навіть ті військові, які є у формуваннях Донецької і Луганської областей, якщо буде прийнято політичне рішення й імплементоване, вони реінтегруються дуже швидко”, – заявив Ноздрачов.

Після всього Ноздрачов у Facebook

Полковник Збройних сил України, начальник Управління військово-цивільного співробітництва Олександр Ноздрачов перепросив за свої висловлювання щодо швидкої реінтеграції українських військових з військовими росіянами та проросійськими бойовиками.

Олександр Ноздрачов: “Сьогодні, під час круглого столу, я допустив велику помилку – некоректно висловившись стосовно ветеранів і військовослужбовців, що виконують завдання у боротьбі з російською агресією.

Я відверто помилився у своїх висловлюваннях і прошу мені пробачити цю помилку. Я абсолютно не висловлював думку керівництва Збройних Сил України, це моя провина і я її усвідомлюю.”

 Ноздрачов додав, що щодо його дій вже призначено службове розслідування. Він, у свою чергу, готовий понести покарання.

Він каже, що має патріотичну позицію, яка підтверджена діями з перших днів війни. Разом з тим, Ноздрачов заявив, що сказане ним не відображає те, що він хотів донести.

Нагадаємо: 12 грудня під час круглого столу в Києві полковник ЗСУ Олександр Ноздрачов заявив, що “українські військові і військові росіяни, які проти нас воювали і продовжують воювати, і навіть ті військові, які є в формуваннях Донецької і Луганської областей, реінтегруються дуже швидко”.

Пізніше у Генштабі заявили, що висловлювання полковника є “оціночними і суб’єктивними” та пообіцяли провести службове розслідування, про результати якого повідомити додатково.