Поліція повідомляє про тисячі закритих гральних закладів і вилучених комп’ютерів

Повідомляє поліція

За дорученням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та відповідно до постанови уряду поліція закрила майже 5300 гральних закладів по всій країні. Голова управління Департаменту стратегічних розслідувань Володимир Околіт: “У державі нараховувалося загалом близько 5300 незаконних гральних закладів, зокрема і лотереї, які відсьогодні Постановою Кабінету Міністрів втратили можливість працювати в законному полі. Також йдеться і про букмекерські контори, казино та інші гральні заклади…

Розуміємо, що заклади, які раніше були в правовому полі – це стосується лотереї – припинили свою діяльність та зачинилися. Це було встановлено при об’їзді наших мобільних груп”.

Правоохоронці повідомляють про 715 мобільних груп, які здійснюють “профілактику” незаконного грального бізнесу і проводять демонтаж зовнішньої реклами.

Вилучено обладнання, зокрема 2300 комп’ютерів, на суму близько 50 млн грн.

Поліція також попросила громадян повідомляти про відкриті гральні заклади на лінію 102.

Відпрацювання з виявлення та протидії незаконному гральному бізнесу продовжується.

Що передувало: Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що на виконання рішення уряду, всі гральні заклади припиняють функціонування від 20 грудня 2019 року.

Передісторія:

  • У вересні Кабінет міністрів розробив і схвалив законопроєкт про легалізацію грального бізнесу в Україні.
  • Однак 19 грудня на засіданні Верховна Рада не назбирала достатньо голосів, аби прийняти у першому читанні доопрацьований законопроєкт 2285-д, який передбачає легалізацію та державне регулювання азартних ігор.