Поліція розшукує 17-річну дівчину з Житомирщини, яка зникла у Києві

Дівчина, за словами її матері, 9 липня поїхала до Києва на підробіток і телефонувала рідним. Однак останні дні перестала виходити на зв’язок. Тож поліцейські розшукують неповнолітню та просять громадян повідомити будь-яку інформацію щодо місця її перебування.

Поліція розшукує 17-річну дівчину з Житомирщини, яка зникла у Києві

Повідомлення про зникнення 17-річної дівчини надійшло до поліції від її матері увечері 19 липня. Вікторія разом із сім’єю проживає у м. Коростишеві. За свідченням заявниці, 9 липня її донька поїхала до столиці на підробіток. Увесь цей час жінка спілкувалась із нею телефоном. Однак упродовж останніх днів дівчина не виходить на зв’язок і про її місце перебування рідним нічого не відомо.

Прикмети Вікторії: на зріст приблизно 155 см, худорлявої тілобудови, очі темні, обличчя кругле, волосся коротке руде. Дівчина може носити світлу перуку.

Була одягнена у білі шорти, білу блузу з вишитими квітками червоного кольору, білі кросівки, бейсболку білого кольору.

Поліція звертається до громадян, якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо місця знаходження Вікторії Печенюк прохання звернутися за телефоном (097) 738-22-51 або повідомити на спецлінію «102» чи до найближчого відділення поліції, відділ комунікації поліції Житомирської області.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram