Починається холодна війна, – Тимчук

Координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук вважає, що починається нова холодна війна. Про це він розповів в інтерв’ю Апострофу.

Він зазначив, що про це свідчать військові приготування РФ, а, зокрема, бажання російської сторони розгорнути на території Білорусі велике військове з’єднання.

По-моєму, лише сліпий не бачить, що ми можемо констатувати початок нової холодної війни. НАТО почав перекидати свої підрозділи на східні кордони Альянсу. Росія приступила до цього процесу раніше, насамперед сконцентрувавшись на прикордонних територіях з Україною,
– сказав Тимчук.

Експерт зазначив, що можна очікувати на залучення Росією всіх союзників у регіоні для того, щоб сформувати набір військових частин, здатних створювати ударні угруповання. При цьому Тимчук зазначив, що повномасштабне вторгнення Росії в Україну ми в жодному разі не маємо права виключати.

Створення тих же баз з російської сторони свідчить про те, що такий сценарій існує. А будь-яка армія повинна готуватися до найбільш масштабних загроз, якими б малоймовірними вони ні були,
– сказав він.

Нагадаємо, Росія у 2017-му планує перекинути в Білорусь у 80 разів більше солдатів і військової техніки, ніж у 2016 році.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *