Деканоідзе: Найбільше мене вразила декларація Насірова

Е-деклараціям працівників поліції далеко до прокурорських, але найбагатшими виявилися фіскали

Екс-глава Нацполіції Хатія Деканоізде нарікає, що високопосадовці задекларували мільйони, однак досі незрозуміло, звідки такі гроші. Про це вона заявила в інтерв’ю «Главкому».

«Декларації прокурорів виглядають цікавіше, ніж поліції. Ще «крутіше» – у фіскалів. А декларація голови ДФС Романа Насірова та деяких інших посадових осіб стали для мене одкровенням… До речі, після оприлюднення декларацій чиновників всі були обурені, але продовження історії не було», – наголосила Деканоідзе.

Колишня очільниця Нацполіції вважає, що суспільство має не випускати з поля зору е-декларації.

«Всі вже котрий день пишуть про вік заступниці міністра (мова про новопризначену заступницю глави МВС Арсена Авакова Анастасію Дєєву – «Главком»), але жодну людину вже не хвилює, звідки стільки нулів у деклараціях Насірова та інших високопосадовців», – зазначила Деканоідзе.

Вона розповіла, що передивлялася декларації працівників поліції і вважає, що деякі з них має перевірити Національне антикорупційне бюро.

«Я не бачила у когось BMW X5 чи Toyota Highlander, коли приїжджала в область. Не бачила, на чому їздить дружина, син, дочка того чи іншого працівника (поліції). Мені, звісно, цього ніхто не показував. Але якщо є якесь «нестикування», цими фактами може зайнятись НАБУ», – сказала екс-глава Нацполіції.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *