Loading...

Парубій заборонив виплачувати зарплату втікачу нардепу Онищенку

27 листопада, голова Верховної Ради Андрій Парубій ініціював блокування грошових виплат на депутатські повноваження втікачу депутату Олександру Онищенку. Про це повідомляє “Українська правда”.

Відповідну інформацію спікер ВР надав у відповідь на звернення керівника відділу з протидії корупції Центру “Ейдос” Гліба Канівського.

ого.

“2 листопада за дорученням Парубія регламентний комітет парламенту розглянув ситуацію з виплатами Онищенко і прийняв рішення рекомендувати апарату ВРУ не проводити народному депутату України Онищенко А.Р. виплату коштів для відшкодування витрат на виконання ним депутатських повноважень до надання документів, що підтверджують наявність поважних причин, по яким він не виконував свої депутатські повноваження “, – йдеться в заяві за підписом Парубія.

Спікер Верховної Ради також зазначив, що енергетичний комітет парламенту і управління справами ВРУ з 5 липня припинили внесення відміток про присутність Онищенко з табелем обліку робочого часу. Тому з тих пір заробітна плата втікачеві не виплачувалася.

Гліб Канівський відзначає, що протягом літа цього року Онищенко виплачено з бюджету 52 275 гривень саме на виконання депутатських повноважень, хоча з липня Онищенко ховається за кордоном.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *