Пікетувальники Мінсоцполітики озвучили свої вимоги у Верховній Раді

Активісти провели прес-брифінг у Верховній Раді. 

Один з організаторів протесту Анатолій Носач розповів кореспонденту ІНФОРМАТОРа про причини пікетування Міністерства соціальної політики і головні вимоги до урядовців.

– Наша головна вимога – розморозити страхові виплати, які з 2015 року не перераховуються. Звернення до різних фахівців та Міністерства соціальної політики нічого не дало. Чиновники не реагують на звернення громадян. Тому ми вирішили приїхати до столиці, щоб донести свої вимоги керівникам держави. Окрім профільного міністерства, яке блокує страхові виплати, ми прийшли до парламенту, – розповідає активіст.

– Усі фахівці зауважують, що у держави є змога здійснити усі перерахунки соціальних виплат, однак, це рішення блокується на рівні Мінсоцполітики та депутатів Верховної Ради. Саме тому ми почали голодування і прийшли озвучити депутатам свої вимоги, – заявив Носач.

– Якщо уряд та парламент не звернуть увагу на нашу проблему, ми будемо продовжувати голодування і проводити акції протесту. Маємо намір стояти до тих пір, допоки влада не виправить соціальну нерівність, – підсумував Анатолій Носач.

Нагадаємо, шахтарі та активісти вимагають відставки міністра соціальної політики України Павла Розенка та скасування постанови “Про затвердження порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній”.

Серед протестувальників сьогодні там була помічена “солдатська матір з ДНР” Гастролерка” Надія Курамшина, яка прийшла до групи протестувальників під офісом Державної служби зайнятості у Києві. Вона прийшла з одним із лідерів мітингу та поспілкувалася із мешканцями протестного майданчика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *