Ситник: У справі “Укргазвидобування” затримано 10 людей, організатор – Онищенко

Середа, 15 червня 2016, 15:21

Ситник: У справі “Укргазвидобування” затримано 10 людей, організатор – Онищенко

У корупційних схемах щодо “Укргазвидобування” були задіяні 20 осіб, організатор – народний депутат Олександр Онищенко. Про це на брифінгу заявили голова НАБУ Артем Ситник та керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

“Обшуки відбулися у Львові, Дніпрі, Києві – вилучено півмільйона додарів, і відбувається арешт майна учасників угрупування. 10 людей з угрупування уже затримано”, – сказав він.

У свою чергу очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що провадження розслідується за ознаками злочину – привласнення державного майна у особливо великих розмірах і організація злочинного угрупування. За його словами, у 2013-2016 роках низка фірм здійснювали розкрадання коштів “Укргазвибудування”. “З 2013 року вони стоворили злочинну організацію, куди входило більше 20 службових осіб, в тому числі “Укргазвидубування”, – зауважив Холодницький.

Він повідомив, що вранці передав в ГПУ подання про позбавлення народного депутата із “Волі народу” Олександра Онищенка недоторканності. “Зранку мною було підготовлено і направлено в 9.45 ранку в приймальню генпрокурора було доставлено подання на притягнення організатора схеми пана Онищенка, схему він активно просував в часи Януковича і після Революції гідності”, – зазначив Холодницький. Він наголосив, що підписати подання має право в.о. генерального прокурора, поки Луценко у відрядженні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *