У Росії виникли складнощі з передвиборчим образом для Путіна

В Кремлі не можуть придумати “образ майбутнього” для виборчої кампаніі чинного президента РФ Володимира Путіна, повідомляє ZN.UA.

Вже змінилося кілька відповідальних за цю роботу, однак результату поки немає, пише російське видання “Ведомости”. “Образ майбутнього – це головна ідеологема кампанії, що пояснює мету політики нового строку для різних соціальних груп і суспільства в цілому”, – пише видання з посиланням на знайомого з цією проблематикою чиновника.

Розробка цього питання може бути нескінченною, пояснило джерело: “Світ змінюється, змінюються обставини: коли все починалося, був “ворожий Обама”, потім з’явився Трамп. Змінюється і внутрішній зміст документів. У якийсь момент це зупиниться, щоб все перетворити в програму”.

Сам образ майбутнього, не виключено, буде готовий безпосередньо до початку кампанії в грудні 2017 року. Самі вибори президента РФ призначені на весну 2018 року.

Як повідомлялося, в Кремлі готуються до останніх президентських виборів Путіна. В адміністрації не бачать конкурентів Путіна і вважають вибори референдумом про довіру президентові РФ