“Підтератися будете в туалеті”: В Раді посварилися Геращенко і Левченко

Нардеп Юрій Левченко заявляє, що президент Петро Порошенко скопіював текст свого законопроекту про скасування депутатської недоторканості з документу, який ще з середини літа чекає у Верховній Раді на голосування.

Про це він заявив у четвер з трибуни парламенту.

“Він (проект закону №7203 – ред.) слово в слово копіює мій законопроект (№6773 – ред.), тільки дату набуття чинності змінює”, – сказав депутат.

Левченко зауважив, що через це, а також через порушення строків, цю президентську ініціативу не мали права реєструвати в Раді.

Він закликав правоохоронні органи з’ясувати, хто винний у цьому порушенні.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко пояснила, що законопроект Порошенка був визначений як невідкладний і, за регламентом ВР, його мають позачергово розглянути на найближчому засіданні парламенту.

Вона не сказала, чому проект 7203 був визначений невідкладним.

У Верховній Раді відбулася ще й словесна перепалка між нардепом від “Свободи” Юрієм Левченком і віце-спікером Іриною Геращенко.

Це відбулося під час представлення альтернативного до закону президента Петра Порошенка закону про скасування депутатської недоторканності.

 Левченко з трибуни вимагав, щоб ВР спочатку розглянула законопроект 6773(народних депутатів), оскільки він був зареєстрований раніше президентського.

“А потім з тим своїм шахрайським, шулерським (законом – ред.) робіть що завгодно. Голосуйте-не голосуйте. Можете хоч підтертися тим законом. Робіть з ним що завгодно”, – сказав він, після чого Геращенко попросила його коректно доповідати без нецензурної лексики.

“Підтератися будете в туалеті, де ви шашки запалювали. Добре?”, – сказала вона.

“Пані Ірино, ви давайте такі самі лекції представникам вашого президента, які “козлів хочуть виносити”. Один вже козлів хотів винести, опинився в Ростові. Подивимося де опиниться цей”, – сказав він.

 

Як відомо, представник президента в парламенті Ірина Луценко в ході сутичок в Раді 5 жовтня кричала депутату від БПП Олегу Недаві, щоб він “виніс козла”, маючи на увазі нардепа від “Свободи” Юрія Левченка.

Пізніше вона сказала, що не шкодує про це.

6 жовтня Левченко перевіряв димову шашку у вбиральні парламенту, перед тим, як кинути аналогічну в залу Верховної Ради.