ПІДБУРЮВАННЯ НЕНАВИСТІ ДО УКРАЇНИ: В ООН ЗАКЛИКАЛИ ВІДРЕАГУВАТИ НА РОСІЙСЬКУ ПРОПАГАНДУ

Український представник зауважив, що російська влада суттєво обмежила простір для незалежних ЗМІ.

Російська пропаганда за участю державних медіа, а також систематичні фальсифікації фактів Кремлем розпалили ненависть росіян до України й зараз продовжують поглиблювати конфлікт, що вимагає реакції міжнародної спільноти на ситуацію.

Про це на засіданні Четвертого комітету ГА ООН заявив перший секретар Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко, передає Укрінформ.

“Ми глибоко стурбовані масштабною кампанією пропаганди та підбурювання ненависті до України й українців, що здійснюється російськими державними ЗМІ та громадськими діячами. Це відіграло важливу роль у розпалюванні агресії Росії проти України та конфлікту на Донбасі”, – наголосив він.

Ніколенко зауважив, що російська влада суттєво обмежила простір для незалежних ЗМІ, посилила контроль над державними медіа, перетворивши їх на потужні інструменти державної пропаганди, які продукують фальшиві новини.

“Така гібридна війна проти України із залученням підконтрольних державі російських ЗМІ, є прямою загрозою для цінностей ООН. Комітет та інші органи ООН повинні оперативно реагувати на подібні спроби фальсифікації новин та використання їх в якості інструменту поглиблення регіональних конфліктів”, – закликав український дипломат.

“Ми переконані, що інформаційна безпека є ключовим елементом у кожній системі національної безпеки, і ООН повинна стати маяком для цього шляхом виявлення та притягнення до відповідальності тих, хто бере участь у пропагандистських війнах”, – підкреслив Ніколенко.

Раніше повідомлялося, що російські пропагандисти Дмитро Кисельов і Володимир Соловйов стали лауреатами премії ТЕФІ-2017 – російської національної телевізійної премії, яка вручається за найвищі досягнення в галузі телевізійних мистецтв

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *