У Зеленського розповіли про плани щодо ГПУ, СБУ та ДФС

У команді кандидата в президенти України Володимира Зеленського вважають, що Генпрокуратуру, СБУ та Державну фіскальну службу слід “запустити заново” після масштабної кадрової чистки

Про це заявив член команди Володимира Зеленського, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Прокуратура – провал, суди – провал, СБУ – провал, ДФС – повний провал! Тому наш підхід до реформування і Генпрокуратури, і всіх органів, які я перерахував, – викорінити повністю цей вірус корупції і старих підходів, який там знаходиться разом із людьми, і запустити ці структури заново”, – сказав Данилюк.

Член команди Зеленського додав, що моделі “перезапуску” ГПУ та СБУ вже визначені, а також зазначив, що має бути змінений закон про держслужбу, щоб вона більше нагадувала роботу в приватному секторі, була більш гнучкою та ефективною.

Данилюк пояснив, що модель “запуску заново” Генпрокуратури вже визначена командою, а для СБУ більше підходить модель контррозвідки.

Керувати новими органами, як наголосив він, повинні люди, які вийшли із системи та які розуміють мету цих органів у новій державі. Той факт, що Зеленський сам “людина не із системи”, підтримує впровадження таких радикальних підходів.

Данилюк додав, що в України були унікальні можливості для реформування в 2014-2015 році, проте вони були упущені, а вибори – це шанс замінити людей, які втратили довіру, і залучити нових, створивши умови для їх реалізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *