НЕЧУВАНИЙ УДАР: КНДР ПООБІЦЯЛА АТАКУВАТИ США В “НЕСПОДІВАНИЙ МОМЕНТ”

Пхеньян також виступив з погрозами і на адресу Південної Кореї.

Клінтон назвала твіти Трампа про КНДР безвідповідальними і короткозорими
Сполучені Штати повинні бути готові до того, що зіткнуться з «нечуваним ударом» в «несподіваний момент».

Про це йдеться в заяві Пхеньяну з приводу  спільних військових навчань США і Південної Кореї біля берегів Корейського півострова, шо почалися на цьому тижні, яке опублікувало північно-корейське агентство ЦТАК, – пише РБК.

«Зараз, коли вороги стверджують, що навчання стануть демонстрацією реального удару по КНДР, вони повинні знати, що найжорсткіші контрзаходи в корейському стилі повністю готові до того, щоб розвіяти мета як дим одним-єдиним ударом», — сказано в заяві.

«Що ще гірше, США притягли прямо під наш ніс цілі, які ми визначили, як головні. США повинні знати, що зіткнуться з нечуваним ударом в несподіваний момент», — підкреслюється в заяві.

Пхеньян також виступив з погрозами і на адресу Південної Кореї, звинувачуючи її в тому, що вона «не бачачи катастрофи, що насувається», дозволяє розміщувати на своїй території «стратегічні ядерні активи США», перетворюючи свою землю «серйозне поле бою ядерної війни».

Військові маневри США і Південної Кореї стартували в понеділок, 16 жовтня, біля берегів Корейського півострова на тлі зростання напруженості між країнами і КНДР. У навчаннях бере участь, зокрема, корабельна ударна група, очолювана авіаносець «Рональд Рейган», до складу якої входять два есмінця — «Стэтем» і «Мастин».

 

Раніше повідомлялося, що США хочуть  максимально збільшити економічну ізоляцію КНДР, поки режим у Пхеньяні не змінить своєї поведінки і не розпочне діалог, спрямований на досягнення миру і процвітання в регіоні.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *